Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zdravotne_sestry_cena_ttsk.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: FN TT
12. októbra 2021 Správy od Zdravotnickespravy.skSITA

Lekári a zdravotné sestry Fakultnej nemocnice Trnava získali viacero ocenení

Lekári a zdravotné sestry FN Trnava boli ocenení za ich prácu v prospech pacientov. A to nielen počas pandémie.

Lekári boli ocenení v ankete TOP lekár Slovenska 2021

Lekári FN Trnava sa umiestnili na prvých troch miestach v ankete TOP lekár Slovenska 2021.   V ankete hlasovali pacienti o tom, kto si cenu odnesie. Prvé miesto v kategórii Cievna chirurgia získal MUDr. Tibor Molčan, ktorý pracuje vo FN Trnava. Na Chirurgickej klinike FN Trnava pôsobí na pozícii: starší sekundárny lekár – ordinár pre cievnu chirurgiu. Druhé miesto v kategórii Diabetológia získala MUDr. Eva Figurová. Od ukončenia štúdia v roku 2008 pracuje na Klinike vnútorného lekárstva FN Trnava. V roku 2015 získala špecializáciu v odbore Diabetológia a poruchy látkovej premeny a výživy. Od roku 2017 pracuje aj v diabetologickej ambulancii v rámci Kliniky vnútorného lekárstva FN Trnava. Tretie miesto v kategórii Imunológia a alergiológia získal MUDr. Miroslav Bajer. Od ukončenia štúdia v roku 2013 pracuje na Klinike vnútorného lekárstva FN Trnava. V odbore Klinická imunológia a alergiológia na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine získal špecializáciu v roku 2019. Od roku 2020 je vedúci lekár na Oddelení vnútorného lekárstva FN Trnava. Pôsobí ako odborný asistent na Trnavskej univerzite v Trnave, pričom je kandidátom na titul PhD. v odbore Laboratórne vyšetrovacie metódy.

Molcan_top_lekar_1_miesto.jpg
MUDr. Tibor Molčan.Foto: FN TT
Figurova_top_lekar_2_miesto.png
MUDr. Eva Figurová.Foto: FN TT
Bajer_top_lekar_3_miesto.png
MUDr. Miroslav Bajer.Foto: FN TT

TTSK ocenil prácu zdravotníkov

Trnavský samosprávny kraj ocenil zdravotníkov FN Trnava za obetavú prácu počas obdobia COVID-19. Cenu Trnavského samosprávneho kraja získala MUDr. Jarmila Železkovová, MBA za dlhodobú prácu v oblasti zdravotníctva a za inovatívne metódy vo vyšetrovaní a manažmente pacienta. Vo Fakultnej nemocnici Trnava pracuje od 1. 8. 1984. V súčasnosti pôsobí vo funkcii primárky Kliniky anestéziológie a intenzívnej medicíny. Cenu predsedu Trnavského samosprávneho kraja za boj proti ochoreniu COVID-19 získali zdravotné sestry Mgr. Edita Zuzelková, Mgr. Monika Střádalová, doc. PhDr. Silvia Puteková, PhD., MPH a Miroslava Petušíková.

Zelezkovova_cena_ttsk.jpg
MUDr. Jarmila Železkovová, MBA.Foto: FN TT

Cena Biele srdce

Cenu Biele srdce na krajskej úrovní získali tri zdravotné sestry FN Trnava za ich dlhodobú prácu v oblasti zdravotníctva.  Ocenené boli Melánia Zvonárová, Helena Masárová, Viera Henčeková a Mária Cuninková. Na celonárodnej úrovni bola Bielim Srdcom ocenená Oľga Umanová v kategórii Sestra manažérka.

Umanova_biele_srdce.jpg
Oľga Umanová.Foto: FN TT

Informačný servis

K téme

Bezplatné novinky z Zdravotnickespravy.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.