Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Specializovany liecebny ustav marina.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
11. júla 2021 Zdravotnícke zariadenia od Zdravotnickespravy.skSITA

Ministerstvo hľadá riaditeľa do Špecializovaného liečebného ústavu Marína v Kováčovej

Projekt by sa mal venovať aj zvýšeniu efektívnosti vo využívaní finančných zdrojov a personálnej politike.

Ministerstvo zdravotníctva SR vyhlásilo výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa štátneho podniku Špecializovaný liečebný ústav Marína v Kováčovej. Kandidáti majú možnosť poslať žiadosť s potrebnými dokladmi do 13. augusta. Rezort o tom informoval na svojej webovej stránke.

Kandidát musí byť bezúhonný a spôsobilý na právne úkony. Ministerstvo vyžaduje vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa. Uchádzač má preukázať aj päťročnú prax v riadiacich funkciách v oblasti kúpeľníctva, zdravotníctva, zdravotného poisťovníctva, práva alebo ekonómie.

Predložiť má tiež projekt stratégie rozvoja štátneho podniku. Zameraný má byť okrem iného na zabezpečenie vyrovnaného hospodárenia a zefektívnenie chodu štátneho podniku. Projekt by sa mal venovať aj zvýšeniu efektívnosti vo využívaní finančných zdrojov a personálnej politike.

Špecifické kritériá a požiadavky rezortu sú ovládanie zákonov v oblasti kúpeľníctva či poskytovania zdravotnej starostlivosti a tiež skúsenosti so stredným, respektíve vrcholovým manažmentom.

K téme

Bezplatné novinky z Zdravotnickespravy.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.