Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vychodoslovensky ustav srdcovych a cievnych chorob kosice vusch.png
Foto: www.vusch.sk
30. augusta 2021 Ministerstvo zdravotníctva od Zdravotnickespravy.skSITA

Ministerstvo zdravotníctva hľadá člena predstavenstva do VÚSCH

Uchádzač má preukázať aj minimálne päťročnú prax v riadiacich funkciách.

Ministerstvo zdravotníctva SR vyhlásilo výberové konanie na obsadenie funkcie člena predstavenstva do Východoslovenského ústavu srdcových a cievnych chorôb (VÚSCH). Ako rezort informoval na svojej webovej stránke, uchádzači môžu poslať žiadosť s potrebnými dokladmi do 24. septembra tohto roka.

Kandidát na túto pozíciu má byť bezúhonný, dôveryhodný a odborne spôsobilý. Ministerstvo vyžaduje vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ekonomického alebo právnického smeru alebo získané v odbore zhodnom alebo príbuznom oblasti činnosti spoločnosti. Uchádzač má preukázať aj minimálne päťročnú prax v riadiacich funkciách.

Záujemcovia o funkciu člena predstavenstva VÚSCH majú vypracovať aj projekt stratégie rozvoja spoločnosti. Venovať sa má zabezpečeniu vyrovnaného hospodárenia, zefektívneniu chodu spoločnosti, či zvýšeniu efektívnosti vo využívaní finančných zdrojov. Zameraný má byť aj na personálnu politiku a riešenie aktuálnych problémov.

K téme

Bezplatné novinky z Zdravotnickespravy.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.