Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Psychiatricka nemocnica philippa pinela.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
26. júla 2021 Ministerstvo zdravotníctva od Zdravotnickespravy.skSITA

Ministerstvo zdravotníctva vyhlásilo výberové konanie na riaditeľa Psychiatrickej nemocnice Philippa Pinela v Pezinku

Kandidáti majú možnosť poslať žiadosť s potrebnými dokladmi do 23. augusta.

Ministerstvo zdravotníctva SR hľadá riaditeľa Psychiatrickej nemocnice Philippa Pinela v Pezinku. Ako rezort uviedol vo vyhlásení o výberovom konaní, funkčné obdobie riaditeľa má byť päť rokov. Základná zložka mzdy je stanovená na 2 500 eur. Kandidáti majú možnosť poslať žiadosť s potrebnými dokladmi do 23. augusta.

Uchádzač o túto pozíciu má byť bezúhonný, dôveryhodný a odborne spôsobilý. Ministerstvo vyžaduje vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, kandidát má preukázať aj päťročnú odbornú prax.

Uchádzač tiež musí vypracovať projekt stratégie rozvoja organizácie. Zameraný má byť okrem iného na zabezpečenie vyrovnaného hospodárenia a zefektívnenie chodu nemocnice. Venovať by sa mal aj zvýšeniu efektívnosti vo využívaní finančných zdrojov a personálnej politike.

K téme

Bezplatné novinky z Zdravotnickespravy.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.