Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zellova urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou bratislava.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: sk.wikipedia.org
14. marca 2021 Správy od Zdravotnickespravy.skSITA

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou chce zabezpečiť prehliadky mŕtvych tiel

Celková odhadovaná cena zákazky je takmer 5,9 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou (ÚDZS) vyhlásil verejné obstarávanie. Chce zabezpečiť vykonávanie prehliadok mŕtvych tiel vrátane prepravy prehliadajúcich lekárov na území siedmich samosprávnych krajov. Podľa informácií zverejnených vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie je celková odhadovaná cena zákazky takmer 5,9 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Organizátor bude zabezpečovať vykonávanie prehliadok mŕtvych tiel mimo zdravotníckych zariadení ústavnej zdravotnej starostlivosti v siedmich krajoch, a to v Bratislavskom, Nitrianskom, Trenčianskom, Banskobystrickom, Žilinskom, Prešovskom a Košickom. Zabezpečí tiež odborné a nepretržité vykonávanie prehliadok.

Zákazka sa delí na časti podľa krajov a na všetky možno predkladať ponuky. ÚDZS požaduje zábezpeky, ich výška sa líši podľa jednotlivých krajov. Najnižšia zábezpeka vo výške 6-tisíc eur je určená pre Bratislavský kraj, pre Nitriansky kraj je najvyššia, a to 17-tisíc eur.

Zákazka má trvať 12 mesiacov. Ako ďalej vyplýva z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania, lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť je do 6. apríla.

K téme

Bezplatné novinky z Zdravotnickespravy.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.