Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zachranna sluzba kosice riaditel hlada sa.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
26. októbra 2021 Zdravotnícke zariadenia od Zdravotnickespravy.skSITA

Záchranná služba Košice hľadá nového riaditeľa, takéto sú požiadavky

Potrebná je tiež preukázaná päťročná odborná prax, dôveryhodnosť a odborná spôsobilosť.

Ministerstvo zdravotníctva SR vyhlásilo výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa Záchrannej služby Košice. Informovalo o tom na svojich oficiálnych stránkach.

Záujemcovia môžu podať žiadosti spolu s požadovanými dokladmi do 23. novembra na adresu rezortu zdravotníctva.

Od záujemcov o miesto riaditeľa na funkčné obdobie päť rokov sa vyžaduje bezúhonnosť, spôsobilosť na práve úkony a vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa. Potrebná je tiež preukázaná päťročná odborná prax, dôveryhodnosť a odborná spôsobilosť.

Uchádzači musia zároveň vypracovať projekt stratégie rozvoja organizácie zameraný na zabezpečenie vyrovnaného hospodárenia, zefektívnenie chodu organizácie, zvýšenie efektívnosti vo využívaní finančných zdrojov, personálnu politiku, riešenie aktuálnych problémov, presné definovanie cieľa projektu a spôsobu na jeho dosiahnutie, perspektívy a spôsoby uplatnenia projektu v praxi.

K téme

Bezplatné novinky z Zdravotnickespravy.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.