Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Sanitka záchranka záchranná služba
Foto: ilustračné, GettyImages
28. októbra 2021 Správy od Zdravotnickespravy.skSITA

Záchranná zdravotná služba SR sa bude po novom volať Merea

V rámci rebrandingu dôjde k zmene vizuálnej podoby značky, loga a internetovej adresy tejto spoločnosti, ktorá na Slovensku pôsobí viac ako 10 rokov.

Druhý najväčší prevádzkovateľ ambulancií dopravnej zdravotnej služby na Slovensku Záchranná zdravotná služba SR (ZZS SR) mení svoje obchodné meno na Merea, a.s.

V súvislosti so zmenou prejde spoločnosť do konca roka aj postupným rebrandingom sanitného vozového parku a svojich 13 stredísk dopravnej zdravotnej služby. Informovala o tom v tlačovej správe Noemi Macko-Forgáčová.

O zmenách sme informovali všetkých partnerov a kooperujúce subjekty. Na doterajšie vzťahy a vzájomné záväzky však zmena nebude mať žiadny vplyv,” uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Merea Ernest Caban.

Dôvodom zmeny obchodného mena je zjednodušenie komunikácie a identifikácie spoločnosti, nakoľko pôvodný názov bol často zamieňaný s konkurenčnými spoločnosťami. V rámci rebrandingu dôjde k zmene vizuálnej podoby značky, loga a internetovej adresy tejto spoločnosti, ktorá na Slovensku pôsobí viac ako 10 rokov.

K téme

Bezplatné novinky z Zdravotnickespravy.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.